Unisex Güneş Gözlüğü Modelleri | Gettoderi

Unisex Güneş Gözlüğü Modelleri

Bizler dört mevsimi yaşayan bir ülke olarak, bütün mevsimlerde gözlük kullanabiliriz. Elbette ki çoğunlukla sıcak yaz günlerinde kullanırız ve aksesuarlarımız arasında en çok güneş gözlüğü kullanmayı severiz. Kıyafetlerimizi tamamlayan, güneş ışınlarından gözlerimizi korumamıza yardımcı olan ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan unisex güneş gözlükleri hem şıklığımıza şıklık katar hem de zararlı ışınlardan bizleri korumaya yardımcı olur. Gözlük alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur estetik görünümünden ziyade esas işlevi olan UV ışınlarını engelleyip engellemediğine bakılması gerekir. Diğer gözlük modelleri ne kadar pahalı olsa da ya da görünüş açısından dikkat çekici olsa dahi amacına uygun yapılmadığı taktirde gözlerimize zarar vermekten başka bir işlevi olamaz. Göz sağlığımız her şeyden önce gelir. Bu sebeple UV filtresi olan gözlük modellerini seçmelisiniz.

Güneş Gözlüğü Seçerken Hangi Teknik Detaylara Bakılmalıdır?

Getto deride, kategori olarak hem kadın hem erkek hem de unisex ürünler her zaman mevcuttur. Dış etkenlere dayanıklı olarak üretilmiş, UV ışınlarına karşı koruma amaçlı yapılan bu ürünlerin, bizi tamamlayan bir model olması da gerekmektedir. Genelde bizler gözlük alırken fiyatı ne kadar yüksekse o kadar iyidir ya da fiyatı düşük ise kalitesizdir gibi yanılgılara düşeriz. Bunun sebebi markaların farklılığından dolayı fiyatları değişse de yapılan gözlüklerin sapları veya çerçeveleri kaliteli olup camları kalitesiz olabiliyor. Bu tip yanılgılara düşmemek için fiyatından ziyade gözlerimizi korumak adına adımlar atmalı uygun güneş gözlükleri almalıyız. Getto deri firması da bu özelliklere dikkat ederek ürünlerini tasarlamaktadır.

Getto deride gözlüklerin birçoğunda CE işareti vardır. Bu işaret gözlük yapımında kullanılan bütün malzemelerin sağlıklı olduğunu ifade eder. Nitekim gözlüklerimizi korumak için gözlük kaplarının da kullanışlı ve sağlam olması gerekir. Seçeceğiniz bu ürünlerde bütün bu maddelere uyarak gözlük almalısınız. Ayrıca her insanın yüz şekli farklı olduğu için gözlük alırken yüzümüze uygun olup olmaması da önemlidir. Gözlük modelleri kadın veya erkekte ne kadar şık görünürse görünsün yüzümüze uygun olmadığı sürece uzun süre kullanılması mümkün değildir.

Güneş Gözlüğü Modeli Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Unisex güneş gözlüğü genel olarak tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Kadın gözlüğü ve erkek gözlüğü modellerini seçerken, alacağınız gözlüklerin kaşlarını ve yanaklarınızı kapatmaması da önemli bir detaydır. Gözlük ile yüzümüz arasındaki en önemli unsur, güneş gözlükleri ile kaşlarımız aynı hizada olmalıdır ve yanaklarımıza değdiği zaman rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkabilir. Getto deri, bütün bu kurallara uygun olarak kadın, erkek ve unisex güneş gözlüklerini üretmektedir. Sizler de burun yapınıza da çok dikkat etmelisiniz. Alacağınız gözlükler, Hem burnunuzu rahatsız etmemeli hem de sağlık açısından bir sorun teşkil etmemelidir. Elbette ki Unisex gözlük modellerinde, kadın gözlük modellerinde ve erkek gözlük modellerinde bütün ayrıntılara dikkat edildiği gibi gözlüklerin renk seçimleri de bir o kadar önemlidir. Uzun yıllar boyunca genel olarak siyah ve kahverengi renk modelleri daha ön planda olmuştur. Ancak zaman geçtikçe ve trend ürünler değiştikçe rengarenk modeller çıkmıştır.

Genellikle kıyafetlerimizle uyumlu olması, renkli camların güneş ışınlarına karşı sağlam yapılması, kullanılacak ortamlarda hoş durması bizler için önemlidir. Bütün bu maddelere dikkat edildikten sonra hem kadınlar hem erkekler hem de unisex gözlük kullanmak isteyenler için son nokta her kişinin gözlük tarzını yansıtması elbette ki moda anlayışımız ile bütünleşmesidir.

Kadınlara Özel Günlerde Ne Alınır?
Telefon Cüzdanı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close Sepetim
Recently Viewed Close
Close

Close
MENÜ
Kategoriler