Telefon Kılıfı Nasıl Boyanır? | Gettoderi 

Telefon Kılıfı Nasıl Boyanır?

Telefon kılıfınızı dekore etmenin eğlenceli ve yaratıcı bir yolunu arıyorsanız doğru yere geldiniz. Akrilik boya, çok yönlü bir boya türüdür, yani hemen hemen her şeyde kullanılabilir. Bazen aradığımız mükemmel telefon kılıfını bulamıyoruz, bu yüzden onu gerçekten kişiselleştirmenin akrilik boyadan daha iyi bir yolu var mı? Ama akrilik boyayı telefon kılıfında kullanabilir misin? Cevap Evet! Akrilik boyayı kesinlikle telefon kılıfında kullanabilirsiniz, ancak kalıcı olması için uygun şekilde astarlanması ve mühürlenmesi gerekir. Bu yazıda, başlamak için bilmeniz gereken her şeyi gözden geçireceğiz!

Akrilik Boya ile Telefon Kılıfı Boyanır mı?

Resim yapmayı seviyorsanız ve eğlenceli ve farklı türde bir telefon kılıfı arıyorsanız, işte yaratıcı olma şansınız. Mağazadan satın alınan bir kılıf daha pratik olabilir, ancak onu kişiselleştirerek, aklınıza koyduğunuz herhangi bir şeye dönüştürebilirsiniz! Bir telefon kılıfını akrilik boya ile boyamanın faydaları nelerdir? İşte telefon kılıfınızda en pürüzsüz ve en parlak bitişi elde etmenizi sağlamak için izleyebileceğiniz birkaç ipucu ve püf noktası. Teoride, gerçekten ihtiyacınız olan tek şey bir telefon kılıfı ve her türlü akrilik boya. Ancak, kendin yap projenizi bir sonraki seviyeye taşımanın birkaç yolu var. İşte birkaç ipucu:

Telefon Kılıfı En Kolay Nasıl Boyanır?

  • Boyamaya başlamadan önce telefon kılıfınızı alkolle silerek hazırlayın. Bu, boyanın daha sıkı ve eşit bir şekilde yapışmasına yardımcı olacaktır.
  • Yararlı bir ipucu, şeffaf, şeffaf bir kılıf elde ederseniz, kılıfın dışını değil içini boyamanız tercih edilir. Bu şekilde boya işini elementlerden koruyabilir ve pul pul dökülmesini veya çizilmesini önleyebilirsiniz.
  • Renklerinizin öne çıkmasını istiyorsanız, boyamadan önce kılıfa bunun gibibir astar Bu, çalışmak için pürüzsüz ve eşit bir yüzeye sahip olmanızı sağlar.
  • Sadece boyamakla sınırlı olmak zorunda değilsiniz – akriliklerle birlikte bazı kesikler veya çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Birçok insan bu harika ışıltı için parıltı bile kullanıyor. Hissettiğiniz her şey size ve sizin hakkınızda en çok konuşur!

Oje İle Telefon Kılıfı Boyanır mı?

Bir kat akrilik boya dolgu macunu sürmenin yanı sıra, bunu yapmanın daha ucuz bir yöntem yolunu arıyorsanız, şeffaf oje bile alabilir ve boyayı birkaç kat yapıştırabilirsiniz. Bu elbette gerçek bir dolgu macunu kadar garantili değildir, ancak işi görecektir. Her ne kadar eğlenceli ve basit bir çözüm gibi görünse de oje ile telefon kılıfı boyamayı önermiyoruz. Özellikle deri telefon kılıfları kullananlar için oje kullanarak boyama yapmak derinin yapısını bozabilir. Oje ile telefon boyamak, uzun ömürlü bir kullanım sağlamayacak ayrıca içindeki kimyasal maddeler de sağlığınız açısından iyi olmayacaktır. Bunun yerine kendiliğinden renkli veya desenli deri telefon kılıfları satın almanız daha iyi olacaktır.

Telefon kılıfınızı boyamayı düşünüyorsunuz, İşte birkaç öneri:

  • Altın geometrik tasarımlar. Çok ayrıntılı bir şey çizmek istemiyorsanız, şu anda trend olan bazı minimalist altın geometrilerle basit tutabilirsiniz.
  • Kılıfınıza gofretler, şeker ipi, kukalar vb. için gerçekçi bir yorum yapın.
  • En sevdiğiniz film afişini veya süper kahraman logosunu boyayın.
  • Günlük ilham almak için en sevdiğiniz alıntıyı veya yaşadığınız sloganı yazın.

Bunlar başlamanıza yardımcı olacak birkaç fikir. Tabii ki, telefon kılıfınız olmasını istediğiniz herhangi bir şey olabilir, bu da onu kendinizin boyamasının bazı güzellikleri.

Boyanın Dökülmesini Nasıl Önleyebilirim?

Akrilik boya su bazlı bir boyadır, bu nedenle dökülmeye eğilimlidir. Neyse ki, boyadığımız her şey bir dolgu macunu ile korunabilir. Bazı spreyler, akrilik boya kapatıcılar üzerinde harika bir etkiye sahiptir. Bu spreyler, dökülmeye ve hatta boyanın rengini bozan UV ışınlarına karşı korurlar. Dökülmeyi önlemenin bir başka yolu da şeffaf bir telefon kılıfının içini boyayarak boyayı korumaktır. Bu yöntem için bir bonus, şeffaf telefon kılıfının dışının, boyanızda şeffaf ve parlak bir yanılsama vermesidir.

Telefon Kılıfları Hakkında Merak Edilenler

Telefon kılıfı alırken nelere dikkat edilmeli?

Eğer deri bir telefon kılıfı satın alıyorsanız derinin kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Bununla birlikte telefonunuzun hasar almaması için koruma oranı yüksek telefon kılıflarını tercih etmelisiniz.

Telefon kılıfı boyarken nelere dikkat edilmeli?

Telefon kılıfı boyarken deriye zarar vermemeye, boyanın telefon ekranına sıçramamasına ve kaliteli sprey kullanmaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Hakiki deri telefon kılıfı modellerimize göz atmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Deri Telefon Kılıfı Modeli İçin Aşağıdaki Sayfamızı Ziyaret Ediniz

Deri Telefon Kılıfı Nasıl Temizlenir?
Kadınlara Özel Günlerde Ne Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close Sepetim
Recently Viewed Close
Close

Close
MENÜ
Kategoriler