Şık ve Kullanışlı 5 Erkek Cüzdan Modeli | Gettoderi

Şık ve Kullanışlı 5 Erkek Cüzdan Modeli

Erkek cüzdan modelleri tarzınıza ufak dokunuşlar katarak büyük etkiler yaratan önemli parçalardır. Deri cüzdanları uzun ömrü ve şık tasarımlarıyla erkeklerin tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Kahverengi, gri ve siyah seçenekleri ile şık ve kullanışlı erkek cüzdan modelleri özel işçilik ile üretilerek sitemizde satışa sunulmuştur. Günlük hayatınızda sıkça kullandığınız ve göz önünde olan cüzdanınızı kaliteli malzemelerden üretilmiş olarak tercih etmelisiniz. Farklı tarz ve kullanımlara uygun olarak tasarlanan şık ve kullanışlı 5 erkek cüzdan modelini yakından inceleyelim.

Mekanizmalı Deri Cüzdan

Kartlık ve cüzdan olarak tasarlanan iki farklı seçenek ile mekanizmalı deri cüzdan modelleri, pratikliği ve hızı sevenlerin ilk tercihi olacaktır. Günümüzde, kağıt ya da bozuk paradan ziyade banka kartları ile alışverişlerimizi tamamlıyoruz. Birden fazla kart ile dolaşıp ihtiyaç anında doğru kartı çıkarmak ise bir hayli uğraştırıcı. İşte bu noktada mekanizma deri cüzdanları imdadınıza yetişecek.

Mekanizmalı deri cüzdanın altında bulunan noktayı aşağı doğru çekerek kartlarınızın yukarı gelmesiyle dilediğiniz kartınızı kolayca bulabilirsiniz. Zaman tasarrufu ve kullanım kolaylığı sağlayan mekanizmalı deri cüzdanın farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Spor Kartlık Cüzdan 

Spor bir tarza sahipsiniz şıklık ile rahatlığı bir arada harmanlamayı seviyorsanız aksesuar seçimleriniz, kesinlikle hafif ve kullanışlı ürünlerden oluşmalı. Rahat ve konforlu tarzınıza klasik ve ağır kaçacak cüzdan, ayakkabı ve gözlük tercihlerinden uzak durmalısınız. 

Spor kartlık cüzdan tam da “Konfor benim işim” diyen erkeklerin tercihi. Az sayıda belirli kartlarınızın bulunduğu özel işçilik deri ile dizayn edilmiş modeller tamda sizlere göre. Spor kartlık cüzdanlar üzerinizde taşırken herhangi bir görüntü potluğu yaratmaz. 

Erkek Deri Pörtföy Cüzdan 

Yoğun şehir hayatına ayak uydurabilmemiz için yanımızda birçok farklı eşya taşımamız gerekebiliyor. Cüzdan, telefon ve kalem gibi ihtiyaçlarınızın tek bir cüzdanda bulunduğunu düşünün. Erkek deri portföy cüzdan kağıt para bölmesi ve kalem koymanız için dayanıklı lastik aparatı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Uzun tutma kayışı ile taşıyabileceğiniz gibi dış yüzeyine eklenmiş deri şeride elinizi geçirerek taşıyabilirsiniz. Yeşil, kırmızı ve farklı renk seçenekleri ile çok satılanlar arasındaki parçamıza şans verebilirsiniz.

Deri Telefon Cüzdanı 

Cüzdan, telefon ve araba anahtarı çoğu erkeğin yanından ayırmadığı parçalardır. Çanta taşımayı sevmeyen erkekler için bu gereçler ceplerine ağırlık yapmaktadır. Erkek deri cüzdan modelleri arasında sezonun trendlerinden olan deri telefon cüzdanı bu karmaşayı ortadan kaldırır.

Deri telefon cüzdanı sayesinde telefonunuzda darbe ve düşmelerden korunur. Cüzdanın üretiminde kullanılan derinin yumuşaklığı sayesinde olası cüzdan düşüşlerinde bile koruma altındadır. 

Minimal Deri Cüzdan 

Erkek cüzdanlarında sade ihtişamını tercih edenlerden olabilirsiniz. Minimal deri cüzdan ince yapısı ile varlığını bile hissettirmeyecek. Kağıt para ve çoklu kart bölmesi ile net duruşa sahip amaca yönelik bir cüzdan arayışında olanların favori parçası

Erkek cüzdan modelleri tasarımına göre işlenen deriler ve dayanıklı dikişleri ile dolabınızın ömürlük parçalarından olacak. 

Renkli Erkek Cüzdan Seçimi Nasıl Olmalıdır?
Suni Deri Nedir? Gerçek Deri ile Farkları Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close Sepetim
Recently Viewed Close
Close

Close
MENÜ
Kategoriler