Kadınlar İçin 4 Hakiki Deri Cüzdan Tavsiyesi

Cüzdanınız, sahip olacağınız en önemli eşyalardan biridir. Sadece nakit paranız, kartlarınız, kimliğiniz ve ehliyetiniz gibi hayatın birçok ihtiyacınızı barındırmaktadır. İyi bir cüzdan, birçok insanın ihtiyaç duyduğu bir şeydir. Aslında, cüzdanlarımız dağılmaya başlayana kadar çoğu zaman cüzdanları düşünmüyoruz. Ancak cüzdanlar sadece faydalı olmakla kalmaz, aynı zamanda kim olduğumuzun da bir ifadesidir. Bu yazıda sizlerle en çok beğenilen Getto Deri kadın hakiki deri cüzdan modellerini inceleyeceğiz.

Paris Hakiki Deri Portföy Cüzdan

Kadın kullanıcılarının daha bol ve geniş bölmeli cüzdanları daha çok sevdiğini bilmekteyiz. Her an her duruma hazırlıklı olmayı tercih edenlerin cüzdanlarında pek çok şeyi bulundurmaktan keyif almasından dolayı en çok memnun ve mutlu olacak cüzdan modellerinden biri Paris portföy cüzdanıdır.

Kadın kullanıcıları tarafından en çok beğenilen portföy deri cüzdan modellerinden biri olan Paris cüzdanı mutlaka almalısınız. Paris modelinde 5 adet para bölmesi, 20 farklı kart yuvası, 2 adet şeffaf kimlik kartı bölmesi bulunmaktadır. Geniş cüzdan tercih etmek isteyenler için harika bir model olan Paris deri portföy cüzdan, çok bölmeli cüzdanlar arasından en çok talep gören modeller arasındadır. TSE standartlarına uygun olarak üretilen Paris cüzdan, işlevsel ve sıra dışı özelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Zevkinize uygun olması için birçok farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Portföy cüzdanın 19 cm x 9.5 cm ölçülerine sahiptir. Cüzdan 7 farklı renkle satışa sunulmaktadır. Bunlar; fuşya, kırmızı, sarı, sax mavi, siyah, taba ve vizyon renkleri bulunmaktadır.

Salvador Dalí Kadın Hakiki Deri Cüzdan

Kendini güvende hissetmek isteyen kadınların favori modellerinden biri olan Salvador Dalí modelleri, kolay kullanım sağlaması ile dikkat çeken bir modeldir. TSE ve İSO 9002 belgeli standartlarına göre incelikle tasarlanmıştır. Üretim sırasında hakiki deri kullanılmıştır ve oldukça işlevsel yapısı ile kadın kullanıcıların gözdesi olmuştur. Salvador Dalí modelinde 5 adet para bölmesi ve 20 adet kart bölmesi ve 2 adet şeffaf kimlik kartı bölmesi mevcuttur. Birinci sınıf hakiki deriden üretildiğinden dolayı kopma ve yırtılmalara karşı son derece dayanıklıdır. Beğenerek kullanabileceğiniz bu modelin dokusu son derece kaliteli ve yumuşaktır. 5 adet renk seçeneği mevcuttur. Bunlar; fuşya, haki yeşil, lacivert, taba ve siyah renkler mevcuttur.

da Vinci Kadın Hakiki Deri Cüzdan

En çok tercih edilen hediye modellerinden biri olan da Vinci cüzdan görenleri kıskandırmaya devam etmektedir. Özellikle dokusuyla dikkatleri üzerine toplayan da Vinci, TSE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. En kaliteli yapım malzemesi olan hakiki deri kullanılarak üretilmiştir. Dayanıklı ve son derece kaliteli yapıya sahiptir. 5 adet para bölmesi, 20 adet kart bölmesi ve 2 adet şeffaf kimlik kartı bölmesi bulunmaktadır. da Vinci modelinde 8 adet renk seçeneğine sahiptir. Bunlar; fuşya, kahve, haki yeşil, kırmızı, lacivert, turuncu, vizon ve siyah renkleri bulunmaktadır.

Roma Hakiki Deri Portföy Cüzdan

Çok sevilen Roma modeli tavsiyelerimiz arasında yer almaktadır. Kullanışlı ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Roma Cüzdan, TSE ve İSO 9002 standartlarına uygun olarak üretilmiştir. 3 adet para bölmesi, 15 adet kart bölmesi, 2 adet şeffaf kimlik kartı bölmesi mevcuttur. Çok gözü olması sebebiyle rahat ve kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Portföy cüzdan 19 cm x 10 cm ölçülerine sahiptir. Roma cüzdanının 7 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu renkler; fuşya, kırmızı, mor, siyah, taba, turuncu ve vizon renkleridir.

Kadın Deri Cüzdan Modellerimiz

Daha Fazla Deri Cüzdan Modeli İçin Aşağıdaki Sayfamızı Ziyaret Ediniz

Cüzdan Rengi Seçmeden Bunları Bilmelisiniz
Erkekler İçin 5 Hakiki Deri Cüzdan Tavsiyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Sepetim
Recently Viewed Close
Close

Close
MENÜ
Kategoriler