Ücretsiz Kargo - Kapıda Ödeme - Ürün Kişiselleştirme

Hakkımızda

GERÇEK DERİNİN Tüm deri ürünlerini, üreticiden tüketiciye en uygun fiyatla en kısa sürede ulaştırma politikasıyla 1982’den bu güne gelen 30 yıllık ticari tecrübeyi, 2015 yılında teknoloji ve yeniliğe aktarmayı başararak deri sektörünün e-ticaretle buluşmasını sağlayan adres olmuştur. Türkiyede deri ürünlerin en sık ziyaret edildiği sitelerden biri olmayı başaran gettoderi.com’un en büyük özelliklerinden biri kaliteyi güvenle sunmaktır. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutarak her müşteri için ayrı ayrı önem göstermektedir. E-ticaret sektöründe toptan ve promosyona yönelik sipariş alımları gerçekleştirerek bu alanda bir ilke imza atmıştır. Müşterilerinin firma veya kişiye özel toptan ve perakende üretim taleplerini de karşılayarak deri ile ilgili tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Getto markalı ürünleri fabrikadan direk satışa sunan bu site, bünyesindeki diğer markaları da en uygun fiyatla müşterilerine sunarak çanta,cüzdan,kemer,deri kartlık,deri kılıflar, deri aksesuarlar ve diğer tüm deri ürünlerini sizlere ulaştırmaktadır. El yapımı deri ürünlerden, ithal aksesuar ve benzeri ürünlere kadar birçok farklı ürünü en kolay yoldan sizlere ulaştırarak çok kısa zamanda e-ticaret sektöründe de başarıya ulaşmıştır.

Siz ve sevdikleriniz için cüzdanlarımızı kişiselleştiriyoruz.

En kaliteli cüzdan modellerini en iyi fiyatlarla size sunma amacıyla başladığımız bu yolculukta, ücretsiz kişiselleştirme hizmetimizle cüzdan modellerimizi tamamen siz ve sevdikleriniz için özelleştiriyoruz.

Kişiselleştirme Hakkında Merak Edilenler

Kapıda Ödeme ülkemizde pek çok müşterinin tercih ettiği bir ödeme yöntemi. Bu yöntemle verilen siparişlerin bir bölümü ne yazık ki teslim alınmadan iade ediliyor. Tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda kişiselleştirdiğimiz cüzdanların iade sonrasında farklı bir müşterimize gönderilemeyeceği için kişiselleştirilmiş siparişlerde kapıda ödeme kabul edemiyoruz.

Ürün kişiselleştirme işlemini tamamen sizin isteğinize göre yapıyoruz. Size özel hazırladığımız bir ürünü ne yazık ki farklı bir müşterimiz için kullanılamıyoruz. Bu sebeple kişiselleştirilmiş ürünlerimizde iade kabul edemiyoruz.
Cüzdan modelimize göre değişebilmekle birlikte ürün kişiselleştirme işlemleri için 15 karakterlik bir sınır belirledik. Bu karakter sınırı içerisinde cüzdanlarımıza dilediğiniz metni ekleyebiliyoruz.

Giriş Yap

Open chat
Wsp Destek