Cüzdanlar, herkes için gerekli olduğunu düşündüğümüz birkaç aksesuardan biridir. İster nakit taşıyın, ister sadece kart tercih edin, bunlar en iyi erkek ve maskülen tarzı cüzdanlardır.

Cüzdanlar birçok farklı boyut, renk ve konfigürasyonda gelir, ancak bir cüzdan seçerken en önemli faktör her zaman kalite olmalıdır. Harika bir cüzdan uzun yıllar dayanabilir ve uzun ömürlü olması için fazladan adım atmanıza gerek kalmaz. İyi oluşturulmuş, yüksek kaliteli bir cüzdan elde etmenizi sağlamak için bulabileceğimiz en iyi cüzdanları Getto Deri cüzdanları bir araya getirdik. İşte tavsiye edilen en iyi Getto Deri cüzdanlar;

Tokyo Hakiki Deri Cüzdan

Bu model çoğu erkek kullanıcının beğenisini sunulan en başarılı cüzdanlar arasındadır! Hakiki deri olan Tokyo Cüzdan, TSE standartlarında el işçiliği ile üretilmiştir. Kullanılan malzeme deri olduğu için üzerinde ton ve renk farklılıkları bulunmaktadır. Bu farklılık cüzdana sıra dışı bir görünüm kazandırmaktadır. Günümüzde en ihtiyaç olan kimlik, banka kartları, ehliyet gibi farklı kartların muhafazasını sağlamak için cüzdanın içerisinde 15 adet kartlık yuvası bulunmaktadır. Ayrıca 2 adet kağıt para bölümü ve bozuk para haznesi bulunmaktadır. Cüzdanın ölçüleri yükseklik 11.5 cm genişliği ise 9 cm’dir. Bu cüzdanda 4 farklı renk bulunmaktadır. Bunlar kahve, lacivert, siyah ve taba renkleridir.

Matron Hakiki Deri Cüzdan

Matron modeli yine erkekler için oldukça şık tasarıma sahip, incelikle düşünülmüş tasarımlardan biridir. TSE standartlarına harfiyen uygun olan Matron modeli % 100 hakiki deriden üretilmiştir. Derinin yumuşaklığı ve dokusu görenleri hayrete düşürmektedir. Eğer sizler de erkek cüzdanı satın almak için klasik formdan şaşmam diyenlerdenseniz Matron sizler için ideal bir seçim olacaktır.  11 adet kart gözü ve 1 adet kağıt para bölmesi bulunmaktadır. Cüzdanın ölçüleri yükseklik 8 cm genişlik 11 cm’dir. Matron cüzdan 3 farklı renk seçeneğine sahiptir. Bunlar; siyah, lacivert ve taba renkleridir.

Nobel Hakiki Deri Cüzdan

Nobel modeli en çok tercih edilen cüzdan modelleri arasındadır. Şık ve kalın dokusu ile minimal cüzdan yerine büyük cüzdan tercih edenler için muhteşem çözümler sunmaktadır. Nobel cüzdan, 1 adet kağıt para bölmesi ve toplam 18 adet bağımsız kart bölmesi bulunmaktadır. TSE standartlarına uygun bir şekilde üretilmiştir ve % 100 hakiki deri kullanılarak imal edilmiştir. Ürünün ölçüleri; yükseklik 12cm – genişlik 9 cm’dir. Bu cüzdan modelinde sadece taba renk seçeneği mevcuttur.

Elenore Hakiki Deri Cüzdan

Eğer sizler de çıt çıtlı açma kapamalı bir cüzdan kullanmayı tercih edenlerdenseniz hem görüntüsü hem de işlevi ile memnun edebilecek Elenore cüzdanı tercih edebilirsiniz. Kartların kullanımı hayatımızda son derece önemli olduğu bu dönemlerde kartların organize edilmesi inanılmaz kolaylık sağlamaktadır. ELenore modeli, TSE standartlarında %100 hakiki deri kullanılarak el işçiliği ile üretilmiştir. 1 adet kağıt para bölmesi ve 18 adet kartlık bölmesi bulunmaktadır. Cüzdanın ölçüleri; yükseklik 12 cm genişlik 8 cm’dir. Cüzdanın 6 renk seçeneği mevcuttur. Bu renkler; greyzee açık taba, greyzee gri, greyzee haki yeşil, greyzee kahve, greyzee lacivert ve taba renkleridir.

Dafnee Hakiki Deri Cüzdan

Dafnee deri cüzdan erkekler tarafından en çok sevilen modeller arasında yer almaktadır. Dafnee modeli, ülkemizde TSE standartları doğrultusunda üretilmiştir ve hakiki deri kullanılmıştır. Çok popüler olan bu modelin içerisinde çift para koyma haznesi, 14 adet bağımsız kart bölmesi, bozuk para haznesi, 2 adet şeffaf bölme ve çıtçıtlı kilit sistemi bulunmaktadır. Cüzdanın ölçüleri 9 cm x 11cm boyundadır. Bu ürünün 9 adet rengi bulunmaktadır. Bunlar; floter kahve, floter lacivert, floter siyah, floter taba, floter yeşil, greyzee açık taba, greyzee gri, greyzee haki yeşil ve greyzee Jean renkleridir.

 

Erkek Deri Cüzdan Modellerimiz

Cüzdan & Kartlık

Troya Hakiki Deri Cüzdan

149.90 

Cüzdan & Kartlık

Dafnee Hakiki Deri Cüzdan

149.90 

Cüzdan & Kartlık

Uso Hakiki Deri Cüzdan

149.90 

Cüzdan & Kartlık

Elenore Hakiki Deri Cüzdan

144.90 
139.90 
149.90 

Cüzdan & Kartlık

Barber Hakiki Deri Cüzdan

99.90 

Cüzdan & Kartlık

Tony Hakiki Deri Cüzdan

129.90 

 

Daha Fazla Deri Cüzdan Modeli İçin Aşağıdaki Sayfamızı Ziyaret Ediniz

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.

Open chat
Wsp Destek
[]