Cüzdan Rengi Seçmeden Bunları Bilmelisiniz | Gettoderi

Cüzdan Rengi Seçmeden Bunları Bilmelisiniz

Feng shui’yi kullanmanın eğlenceli yollarından biri, daha fazla refah yaratmanıza yardımcı olacak bir çanta ve cüzdan rengi seçmektir. Yeni bir iş veya terfi gibi size gelir ve fırsat artışı sağlayan çeşitli renkler vardır. Başarının rengini ve onunla birlikte gelen tüm maddi ödülleri istiyorsanız, bunun için bir renk var. Aynısı cüzdanlar için de geçerlidir, ancak özellikle bir renk özellikle para için yararlı bir enerji vericidir.

Para çekmek için renkler olduğunu biliyor muydunuz? Muhtemelen bu sizin için yenidir, ancak her rengin kendine özgü enerjisi ve kendi titreşimi vardır. Bu renklerin enerjisine göre, diğerleri arasında aşk, para, sağlık gibi birçok şeyi çekmek mümkündür. Öyleyse, hayatınıza para çekmek için renkleri öğrenelim mi? Daha sonra para sıkıntısı yaşamamak için bu renklerin yaydığı enerjinin tadını çıkarabilirsiniz. Hepimiz, günlük olarak karşılaştığımız diğer birçok sorunun nedeninin para olduğunu biliyoruz.

Cüzdan Rengi Önerilerimiz

cüzdan rengi

Kırmızı – Zenginliğin Sihirli Rengi

Başarı, prestij ve parlak ilerleme ile en çok ilişkilendirilen renk söz konusu olduğunda, bu renk güzeldir, berrak kırmızıdır. Kırmızı, ateş ve güneş enerjisine sahip bir renktir.

Çin ve Hindistan’da kırmızı mutluluğun rengidir. Aynı zamanda aşk ve romantizmle ilişkilendirilen ve kadınlara en çok yakışan renktir. Feng shui’de kırmızı, tanınmanın, şöhretin ve öne çıkmanın ve başarının maddi varlıklarının rengidir.

Kırmızı mutlu bir enerjinin rengidir. Kırmızı bir cüzdan satın aldığınız zaman, gelir ve servet için hayatınıza enerji vermenin en iyi yollarından bir tanesidir. Daha da iyisi, kırmızı bir cüzdan olması çantanızda enerji verecektir. Kırmızı olmayan bir cüzdan taşırsanız, cüzdanınızın içine enerji vermek için kırmızı bir şeyler eklediğinizden emin olmanız gerekir. Kırmızı, gücün rengidir. Ayrıca para sorunları ile karşılaştığınızda kullanmak için iyi bir tanesidir. Ancak dengeli bir şekilde kullanılmalıdır. Çinliler bunun bolluğun ve zenginliğin rengi olduğuna inanırlar.

Siyah – Prestijin Rengi

Sırf finansal güç ve ciddi para kazanma işi için, bir güç komisyoncusunun tüm özelliklerini karşılayan tek bir renk vardır ve o renk siyahtır. Siyah renk güç, otorite ve sofistike imajını getirir ve feng shui’de siyah fırsat, zenginlik ve refahı temsil eder.

mavı-hakıkı-derı-erkek-cuzdan-1Mavi – Daha Fazla Para

Bir iş ve sabit bir gelir kaynağı arıyorsanız, gerçek mavi tam size göre. Lacivert veya mavi renkli bir cüzdan, gelir kaynaklarınızı sağlam tutmanıza ve büyümenize yardımcı olacaktır. Güzel donanıma sahip, özellikle altın tonlu, zengin görünümlü bir donanma çantası arayın. Bu kombinasyon hem çarpıcı hem de klasik ve özellikle iş görüşmelerinde artan bir geliri teşvik etmek için mükemmel.

Mavi, bolluğun antik sembolü olan feng shui öğesinin rengidir. Mavi cüzdan için çok iyi bir seçim yapar. Ancak, kendi enerjinizle nasıl çalıştığına dikkat edin.

Pembe – Parlak, Mutlu Refah

Çocukken harçlığınızı alıp hemen bir şeyler almak için dışarı çıktığınızda ne kadar mutlu olduğunuzu hatırlayabiliyorsanız, pembe bir cüzdanın anlamı budur. Pembe, kırmızının yalnızca daha hafif bir versiyonudur, bu nedenle kırmızının sahip olduğu tüm niteliklere sahiptir, ancak daha hafif ve eğlenceli bir yanı vardır. Kırmızı başarının rengidir, pembe ise gelirinizle iyi vakit geçirmenin rengidir.

Beyaz – Maddi Güç Sağlar

Beyaz renk genellikle bir güç rengi olarak göz ardı edilir, ancak olmamalıdır. Ek olarak beyaz renk metalin rengidir ve metal, para, kariyer gelişimi ve gelir unsuru olan suyu yapar. Dikkat çekmek, beklenmedik insanları ve etkili insanların desteğini çekmek istediğinizde, beyaz bir çanta, özellikle altın donanımlarla donatılmışsa, taşımanız gereken bir güç çantasıdır.

yesıl-hakıkı-derı-erkek-cuzdan-1

Yeşil – Geliriniz Artacaktır

Yeşil bir cüzdan da gelir fırsatlarınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Girişimciler, daha fazla servete katkıda bulunacak iş fikirleri için yaratıcılıklarını ve özgünlüklerini kıvılcım çıkarmaya yardımcı olacağı için yeşil bir cüzdanı değerlendirebilir. Feng shui elementinden olan yeşil, geçmişinizin hikayesi ne olursa olsun, yeniden başlamak, taze ve açık başlamaya hazır olmak için mükemmel bir renk seçimidir.

kadın-hakıkı-gercek-derı-kartlık-cuzdan-getto-derıIMG_20210418_162900Altın – Şöhretin Rengi

Altın ışıktır, hayattır ve aslında parayı hayatınıza çekmek için en iyi renktir, ayrıca iş ve refahta başarıdır. Aynı zamanda şöhretin ve parlaklığın rengidir. Bu renkte cüzdan alırsanız borçlarınıza ve sorunlarınıza son verecek çözümü bulmaya istekli olacaksınız.

Kahverengi – Ekonomik ve İstikrarı Teşvik Eder

kahve-hakıkı-derı-cuzdan-erkek-2

Kahverengi, muhtemelen en popüler cüzdan rengidir (siyahtan sonra), çünkü bu seçimi çok çekici kılan çok sayıda güzel deri dokusu ve doğal renk varyasyonu vardır.

Ayrıca, kahverengi nötr bir renktir ve para çekmek için en iyi renklerden biridir. Çok güçlü görünmüyor, ama aslında istikrarı ve ekonomik güvenliği teşvik etmek için mükemmel bir enerjiye sahip bir renk. Kahverengi bir cüzdanınız varsa, bu renk gelirinizi güvence altına almanıza yardımcı olur, böylece kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Sarı – Zihni ve Yaratıcılığı Teşvik Eder

Para çekmek istiyorsanız, sarı da bu amaç için iyi enerjiye sahip renklerden biridir. Sarı, zihninizi daha aktif hale getiren ve yaratıcılığı teşvik eden renktir. Fırsatları cezbeden, hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıran bir renktir.

kadın-hakıkı-gercek-derı-kartlık-cuzdan-getto-derıIMG_20210418_162731

Turuncu – Hedefinizi Ulaştırır

Turuncu para çekmek için beş renkten biridir. Sarıdan gelen enerjiyi kırmızı rengin gücüyle birleştirir. Bu size hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan gücü ve kararlılığı sağlayacaktır. Turuncu aynı zamanda refah ve parayla da ilgilidir.

Daha fazla öneri için ‘Kadınlar için 4 Hakiki Deri Cüzdan Tavsiyesi‘ başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Cüzdan Renkleriyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Cüzdan rengi hangi renk olmalı?

Her rengin kendine özgü enerjisi ve aurası vardır. Ayrıca her insanın hayattaki amacı ve dilekleri farklılık gösterir. Renklerin enerjilerini öğrenip kendi tercihinize göre bir renk seçmelisiniz. Enerjiye inanmıyor da olabilirsiniz. Öyleyse kolayca en sevdiğiniz veya size hoş görünen rengi tercih edebilirsiniz.

Parayı çekmek için cüzdan ne renk olmalı?

Tahmin edersiniz ki yeşil rengi parayla bağdaştırılır. Eğer parayı çekecek bir enerji istiyorsanız cüzdanınızın rengini yeşil tercih edebilirsiniz. Yeşil rengiyle iligli detayları blog yazımızda bulabilirsiniz.

Feng Shui de cüzdan ne renk olmalı?

Feng Shui anlayışı içinde birçok renk ve bunların oluşturduğu birçok anlam taşır. Bu sebeple göre tek bir renk söylemek doğru olmaz. Yukarıdaki yazımızda Feng Shui’ye göre renkler ve anlamlarını açıkladık. Cüzdanınızın rengine okuduktan sonra size en yakın gelen enerjiyi seçerek karar verebilirsiniz.

Daha Fazla Deri Cüzdan Modeli İçin Aşağıdaki Sayfamızı Ziyaret Ediniz

Crazy Deri Nedir? Nasıl Yapılır?
Kadınlar İçin 4 Hakiki Deri Cüzdan Tavsiyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close Sepetim
Recently Viewed Close
Close

Close
MENÜ
Kategoriler