300 TL üzeri Kargo Ücretsiz!

Crazy Deri Nedir? Nasıl Yapılır?

Crazy deri nedir sorusuna birçok deri ürününde kullanılan yaygın bir malzemedir diyerek başlayabiliriz. Birçok insanın bunu duyduğuna inanıyoruz, ancak Crazy deri tam olarak ne olduğu ve nasıl yapıldığı belli değil? Crazy deri aslında bir tür dana derisidir. Bir tür deri teknolojisinin kısaltmasıdır. Daha iyi anlamanız için derinlemesine inceledik.

Crazy Derisi Nasıl Yapılır?

Çılgın at derisi olarak da adlandırılabilecek olan Crazy deri, cilalı sırçalı derinin yüzeyine özel bir mum ile kaplanır. Balmumu deri liflerini çizildiğinde veya ovalandığında güçlendirir, derinin doğal rengi rengini değiştirerek antika bir görünüm, eski bir görünüm verir.

El sanatları sadece birinci sınıf deri ve keçe gibi doğal malzemeler kullanarak, güzel telefon kılıfları, erkek ve kadın deri cüzdanlar, bilgisayar kılıfları, anahtarlıklar ve daha fazla deri aksesuarı yüksek kalitede üretmektedir. Kullanılan her deri parçası benzersizdir ve bir süre kullanımdan sonra rengini değiştirecek ve ona güzel, doğal, eskimiş bir görünüm verecektir.

Çılgın At Derisi İsmi Nerden Çıktı?

Bu şekilde adlandırılmasının nedeni, adını alması ama Horse’dan gelmemesidir. Aslında bu tür deri at eyerleri için çok popülerdir, bu nedenle eyer derisi olarak adlandırılabilir.

Çılgın at derisi, mat kaplamalı ve deri yüzeyinde çift renksiz kaplamalı bir deri stilidir. Ve bu stil sonradan işlenmiştir, bu nedenle bitkisel tabaklanmış bir at veya krom tabaklanmış bir at olabilir. Genellikle sığır derisi, kafa derisi ve bufalo yaygındır. Ayrıca deri için sadece bir stil adı olan koyun derisinden veya diğer hayvan derilerinden de yapılabilir.

Crazy Derisi Avantajları Nelerdir?

Çok dayanıklı, güçlü ve aynı zamanda erkeklerin ince crazy deri cüzdanına lüks ve antika dokunuşu birleştiren benzersiz bir görünüm ve his veriyor. Deriye uygulanan cila ile cüzdanın su geçirmezliği ile korur ve daha dayanıklı hale getirir.

Crazy Deri Bakımı Nasıl Yapılır?

Derhal Temizleyin

Crazy deri lekelendiğinde, lekeyi temizlemek için hafif nemli bir bez kullanın. Islanırsa, nemi nazikçe temizlemek için kuru bir bez kullanın. Lekenin üzerinde uzun süre kalıp kalıcı hale gelmesini istemediğiniz için hemen temizlerseniz yardımcı olur. Üzerinde uzun süre su kaldığında leke bırakabilir.

Kimyasal Bazlı Temizleyiciler Kullanmayın

Crazy deri farklı kılan, üzerine uygulanan özel ciladır. Bu mum, derinin lifi üzerinde çalışan doğal bir maddedir. Bir lekeyi çıkarma ihtiyacı hissederseniz, kimyasal bazlı temizleyiciler cilayı zayıflatabilir ve deriye zarar verebilir. Bunun yerine lekeyi çıkarmak için yumuşak bir bez, ılık su ve yumuşak el sabunu kullanın.

Deri kremleri veya Saç Kremleri Kullanın

Deri izleri ve çizikler, derinin hem tarihini hem de kullanımını anlatsa da, herkes onları sevmez. Derinin yeni gibi görünmesini istiyorsanız, ona bir deri kremi veya saç kremi uygulayın.

Crazy Deri Hakkında Merak Edilenler

Crazy deri ne için kullanılır?

Cüzdan, telefon kılıfları, anahtarlıklar ve daha birçok deri aksesuar yapımında kullanılmaktadır.

Crazy deri bakımı yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Bakımı yaparken derinin sökülmemesine, deriye kolonya ve benzeri alkol içeren sıvıların dökülmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir

Deri Cüzdan Modellerimiz İçin Aşağıdaki Sayfamızı Ziyaret Ediniz

Erkeklere Hediye Alınabilecek Deri Ürünler
Cüzdan Rengi Seçmeden Bunları Bilmelisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close Sepetim
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories
Görüşmeyi başlat
1
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?