Evden asla onsuz çıkmamanız gereken bir şey varsa, o da cüzdanınızdır. İster mağazaya hızlı bir geziye, ister bir yere uzun bir yolculuğa çıkıyor olun, cüzdanınızın tam orada olduğundan emin olmak için çantanızı kontrol etmek her zaman akıllıca bir fikirdir. Bu, evden uzakta olduğunuzda günü tam anlamıyla kurtarabilecek diğer birkaç temel öğenin yanı sıra yanınızda getirmeniz gereken önemli bir öğedir!

Ama mesele şu ki, sadece yanınızda bir cüzdana ihtiyacınız olduğu gerçeği değil. En önemlisi, cüzdanınızın içinde her şeyi kapsadığınızdan emin olmak için temel öğeler olmalıdır. Seyahatiniz sırasında düşünmeniz gereken masraflar var ve cüzdanınızda bazı önemli eşyalarınız yoksa, yol boyunca strese girebilirsiniz. İşte evden uzaktayken stres seviyenizi en aza indirmek için cüzdanınızda her zaman bulundurmanız gereken birkaç önemli şey;

Nakit

Muhtemelen cüzdanınızın sahip olduğu en önemli iş paranızı güvende tutmaktır. Çoğu insan kredi kartlarına büyük ölçüde güvense de, acil durumlar veya kredi kartı etmeyen nadir satıcılar için elinizin altında biraz nakit bulundurmak asla kötü bir fikir değildir.

Banka Kartları

Hemen hemen tanıdığınız herkesin yanlarında taşıdıkları en az birkaç kart vardır (kredi ve banka kartı). İster şehirde ister seyahatte olun, bu kartlardan birkaçını cüzdanınızda taşımak mantıklıdır çünkü onlara ne zaman ihtiyacınız olacağını asla bilemezsiniz. Uzaktayken paranızın ne zaman biteceğini asla bilemezsiniz, bu nedenle banka kartlarınızı yanınızda getirmeniz de iyi olur. Bu, satın almayı planladığınız ürün gerçekten bir gereklilik olduğu sürece, nakit bittiğinde önemlidir.

Kimlik

Kamuya açık olduğunuzda her zaman yanınızda olmak için kanunen kişisel kimlik belgesi gereklidir. Bu nedenle çoğu cüzdan üreticisi, kimliğinizi güvenli saklayabileceğiniz şeffaf bir plastik kılıf içerir.

Ehliyet

Araba kullanıyorsanız, ehliyetinizin yanınızda olması gerekir. Açıkçası, bir cüzdan, ehliyetinizi güvenli ve emniyetli tutmak için mükemmel bir yerdir.

İndirim kuponları

Günümüzde, giysi, yemek, mobilya, ev geliştirme malzemeleri vb. gibi aklınıza gelebilecek her şey için kuponlar içeren bir dizi çevrimiçi kaynak bulabilirsiniz! Bu kuponları perakendecilere sunarak çeşitli ürünlerde indirimler elde edebilirsiniz, bu da sizin için büyük tasarruf anlamına gelmektedir.

Kupon kaynakları için interneti kontrol etmeyi alışkanlık haline getirin ve bunları cüzdanınıza yerleştirin. Telefonunuza kolayca indirebileceğiniz çevrimiçi kuponlar da vardır, bu nedenle bu kuponlar için cüzdanınızda bir sürü kağıt olmasına gerek yoktur.

İletişim Bilgilerinizi Cüzdanınıza Ekleyin

Kayıplar ve acil durumlar meydana gelir ve bu nedenle hazırlıklı olmak ve iletişim bilgilerinizi cüzdanınızda belirtmek en iyisidir. Cüzdanınızın kaybolması veya kaza olması durumunda, nazik bir kişi cüzdanınızı güvence altına alıp size geri verebilir. Bu bazen olur, bu yüzden yabancının bulduğunda size geri vermesini mümkün kılmak için bilgilerinizi cüzdanda bulundurmak en iyisidir.

Sigorta Kartları

Ne olacağını asla bilemezsiniz ve bir kaza geçirdiğinizde, hız nedeniyle kenara çekildiğinde veya hareket halindeyken acil tıbbi müdahaleye ihtiyacınız olduğunda bu bilgiyi aramak zorunda kalmak istemezsiniz.

Üyelik Kartı

Egzersiz yapmayı seviyorsanız, muhtemelen spor salonuna üyesiniz. Spor salonuna girmek için üyelik kartınızı göstermeniz gerekir. Unutmak sinir bozucu ve aynı zamanda utanç verici olabilir. Neyse ki, bu sorunun kolay bir çözümü var: cüzdanınızın içinde saklayın.

Kartvizit

Eskisi kadar yaygın olmasa da kartvizit verme alışkanlığı hala canlı ve iyi durumda. Şüphesiz, doğru olanları cüzdanınızda tutmak büyük fayda sağlayabilir.

Aile ve Arkadaş Fotoğrafları

En ufak bir duygusallığınız varsa, muhtemelen cüzdanınızda yanınızda birkaç aile ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını taşırsınız.

Kadın Deri Cüzdan Modellerimiz

249.90 
224.90 
249.90 
249.90 

 

Daha Fazla Deri Cüzdan Modeli İçin Aşağıdaki Sayfamızı Ziyaret Ediniz

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.

Open chat
Wsp Destek
[]